sums
14 اسفند 1401 - 11:50

آمادگی بیمارستان‌های کرمانشاه برای پذیرش مصدومان چهارشنبه‌ آخر سال

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه با اشاره به آمادگی بیمارستان‌ها برای حوادث شب چهارشنبه آخر سال، گفت: برای آسیب دیدگان چشمی حوادث چهار شنبه‌سوری، بیمارستان امام خمینی (ره) آماده پذیرش مصدومان است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، پرویز صوفیوند معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه امروز در جمع خبرنگاران در خصوص تمهیدات اندیشیده شده برای چهارشنبه آخر سال، اظهار کرد: متأسفانه طی چند روز گذشته یک مورد قطع عضو جوانی با مواد منفجره در روانسر داشتیم.

وی، از آمادگی بیمارستان‌های استان برای چهارشنبه‌سوری خبر داد و افزود: بیمارستان سوختگی، بیمارستان امام خمینی (ره) در رابطه با آسیب‌های چشمی، بیمارستان طالقانی برای آسیب‌های وارده به اندام‌ها کاملا آمادگی را دارند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه توصیه کرد؛ خانواده‌ها در این ایام بیشتر مواظب نوجوانان و جوانان خود باشند تا برای خلق هیجان و شادی کوتاه، آسیبی جبران‌ناپذیر به خود وارد نکنند.

وی گفت: این انفجارها و آتش‌بازی‌ها به جز عوارض، عواقب و آزاد و اذیت چیزی نصیب خانواده‌ها نمی‌کند، لذا از جوانان می‌خواهیم با رفتاری معقول هم خود و هم اطرافیان را مراقبت کنند.

پایان پیام/پ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1073815