sums
03 بهمن 1401 - 11:53

انتقاد دادستانی به ناتوانی اجراییات شهرداری «پاوه» در کنترل ساخت و سازهای غیرمجاز

دادستان پاوه گفت: بود و نبود اجرائیات شهرداری پاوه تفاوتی ندارد چون وظیفه خود را انجام نمی‌دهند.

به گزارش خبرگزاری فارس در کرمانشاه، نوید صحرایی دادستان پاوه امروز در جلسه کارگروه ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان با تاکید بر نظارت بر ساخت و سازها در شهرها و روستاها، ضمن انتقاد از اجرائیات شهرداری پاوه، اظهار کرد: بود و نبود اجرائیات شهرداری پاوه تفاوتی ندارد چون وظیفه خود را انجام نمی‌دهند.

وی گفت: مدیران اجرایی شهرستان برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز برنامه و راهکار داشته باشند و موانع اجرایی مصوبات را برطرف کنند.

دادستان پاوه افزود: برخی از مسؤولین با عدم پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و عدم اجرای قانون مردم را در تنگنا قرار داده‌اند

وی در پایان، خاطرنشان کرد: بنده نظارت خود بر مسؤولین را اعمال و مطالبه‌گری از آن‌ها را به جد دنبال خواهم نمود و عملکرد آن‌ها را زیر نظر خواهم داشت و برای احقاق حقوق عامه تمام تلاش خود را انجام خواهم داد.

اردشیر رستمی، فرماندار پاوه نیز، گفت: استحکام بنا وجه اشتراک همه شهرداری‌ها دهیاری‌های شهرستان است و باید به طور جدی بر آن نظارت شود.

وی ادامه داد: با اقدام به موقع از ساخت و سازهای غیرمجاز و تغییر کاربری‌ها پیشگیری کنید و در صورت مواجهه با چنین مواردی حتما برای متخلفین تشکیل پرونده دهید.

فرماندار پاوه افزود: اداره امور آب در برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم رودخانه‌ها و چشمه ها اهتمام جدی داشته باشد.

پایان پیام/پ

منبع: فارس
شناسه خبر: 992436